poniedziałek, 24 listopada 2014

141. "Blogowanie pod jemiołą" czyli blogerski kalendarz adwentowy

Wielkie wydarzenie powstało z inicjatywy grupy "Blogi kulturowe i językowe" z którymi współtworzę również cykl"W 80 blogów dookoła świata". Z okazji rozpoczynającego się adwentu, przez 24 dni (1-24 grudnia) na poszczególnych blogach pojawiać się będzie wpis o tematyce około-świątecznej i świątecznej. W trakcie trwania akcji, na czytelników czekają m.in. konkursy blogowe oraz rabaty u naszych partnerów. Oficjalnie chciałabym ogłosić, że pracowaliśmy w pocie czoła, aby 1 grudnia uruchomić naszą akcję o nazwie "Blogowanie pod jemiołą". 


Na adwentowe okienko Pat i Norway serdecznie zapraszam już 11 grudnia. Aby być na bieżąco ze wszystkimi blogami wystarczy, że klikniesz w odpowiedni dzień kalendarza zamieszczonego niżej. Kalendarz działa jak ten prawdziwy, z czekoladkami w środku - okienko nie będzie puste w dniu publikacji postu i później. 

Image Map

Lub odwiedzisz i wesprzesz kliknięciem nasze oficjalne wydarzenie na Facebooku :

https://www.facebook.com/events/665738026878721/?ref=4


Pozdrawiam serdecznie, Pati

1 komentarz:

  1. Super pomysł i inicjatywa! Jestem bardzo ciekawa jakie tradycje świąteczne panują w innych krajach Europy.
    Będę Was śledzić, dzień po dniu :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Cześć ! Dziękuję za komentarz i zapraszam do dyskusji. Pamiętaj, że komentarze złośliwe lub wulgarne będą usuwane. Mój blog nie jest też słupem ogłoszeniowym, będę wdzięczna jeśli to uszanujesz. Pozdrawiam, Pati :)