środa, 24 grudnia 2014

God Jul!

Spełnienia wszystkich marzeń, miłości i szczęścia. Świąt spędzonych w gronie rodziny i wszystkiego, czego tylko pragniecie. Dziękuję za to, że jesteście tu ze mną. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! 6 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt Patrycja ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. God Jul jeszcze raz ! U nas paaaada (deszcz). :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwego Nowego Roku! :)
  Coraz częściej zaglądam na Twojego bloga i muszę przyznać, że jego forma i Twoje pomysły bardzo mi odpowiadają. Już od pięciu lat czytam sobie info o Norge i marzę, marzę.... Zaczęłam naukę języka norweskiego, sama bo sama... ale trzeba od czegoś zacząć... a na kursy póki co nie mogę sobie pozwolić. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się tam zagościć :)
  Muszę zasięgnąć rady... czy po położnictwie będę mogła liczyć na znalezienie pracy w Norwegii? Wiem, że powinnam opanować dobrze język, ale powiedz sama ( a raczej napisz :>) czy coś takiego może się udać? :)
  Kiedy zacząć swoją przygodę? Czy bycie au pair, przybliży mnie do moich marzeń? :>
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, bycie au-pair na pewno Ci nie zaszkodzi, szczególnie jeśli trafisz na fajną rodzinę ! :) Co do położnictwa to polski personel medyczny jest w Norwegii doceniany. Żeby jednak zacząć pracę w służbie zdrowia w Norwegii musisz mieć zdany test z norweskiego, tzw. Bergenstest. Zarówno pisemny jak i ustny. W tym wypadku au-pair może być świetną okazja bo rodzina finansuje kursy norweskiego a jeśli będziesz miała z nimi dobre relacje to opłacą również sam test :) Pozdrawiam serdecznie, Patka

   Usuń

Cześć ! Dziękuję za komentarz i zapraszam do dyskusji. Pamiętaj, że komentarze złośliwe lub wulgarne będą usuwane. Mój blog nie jest też słupem ogłoszeniowym, będę wdzięczna jeśli to uszanujesz. Pozdrawiam, Pati :)