poniedziałek, 28 grudnia 2015

211. Blogowanie pod jemiołą - WYNIKI KONKURSU

Tegoroczna blogerska akcja "Blogowanie pod jemiołą" dobiegła końca. Ostatnie okienko kalendarza otworzyło się 24 grudnia i tak dobiegło końca odliczanie do Świąt. Mam nadzieję, że Wasz nissen był bogaty i dostaliście mnóstwo prezentów oraz spędziliście Święta w gronie rodziny. Dla trzech szczęśliwców Święta jeszcze się nie skończyły bo właśnie dziś ogłaszam wyniki konkursu!! Otrzymałam wiele świetnych propozycji i wraz z Ørjanem wybraliśmy te najbardziej kreatywne. Oto one:


Zestaw nr 1
Jeden egzemplarz książki z serii “W tłumaczeniach” Wydawnictwa Preston Publishing (język i poziom dowolny) oraz Jeden ezgemplarz książki "Wykolejony" , Wydawnictwo Literackie wędrują do:Zestaw nr 2
Jedno pudełko fiszek do nauki wybranego języka na dowolnym poziomie Wydawnictwa Compania Lingua "W Karteczkach" oraz Jeden egzemplarz książki z serii “W tłumaczeniach” Wydawnictwa Preston Publishing (język i poziom dowolny) wędrują do:


Zestaw nr 3
Jedno pudełko fiszek do nauki wybranego języka na dowolnym poziomie Wydawnictwa Compania Lingua "W Karteczkach" oraz jeden ezgemplarz książki "Wykolejony" , Wydawnictwo Literackie wędrują do:


Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i gratuluję zwycięzcom. Z wygranymi skontaktuję się w ciągu najbliższych dni drogą e-mailową po adres do wysyłki i nazwy wybranych pozycji.
Pozdrawiam serdecznie, Pati


2 komentarze:

Cześć ! Dziękuję za komentarz i zapraszam do dyskusji. Pamiętaj, że komentarze złośliwe lub wulgarne będą usuwane. Mój blog nie jest też słupem ogłoszeniowym, będę wdzięczna jeśli to uszanujesz. Pozdrawiam, Pati :)